3 miejsce w miejskich zawodach minikoszykówki

Miejski etap zawodów w minikoszykówce chłopców zakończył się trzecią lokatą szkolnej reprezentacji. W rywalizacji wystartowały 4 szkoły, a zespoły zagrały systemem pucharowych. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się ze SP-9, a konfrontacja zakończyła się porażką naszej drużyny 1-6. Wynik jak na dyscyplinę koszykówki niespotykanie niski, oba zespoły zagrały bardzo nieskutecznie. Porażka wyeliminowała nas z gry w finale i pozwoliła walczyć jedynie o najniższy stopień podium. W tej konfrontacji na przeciw naszej drużyny stali uczniowie ZS-1, którzy wcześniej musieli uznać wyższość SP-1. Potyczka zakończyła się pewnym zwycięstwem naszej drużyny, która pokonała rywali 16-8.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP-? Oświęcim

2. SP-? Oświęcim

3. SP-5 Oświęcim

4. ZS-1 Oświęcim

Wyniki spotkań:

1/2 Finału

SP-9 Oświęcim 6:1 SP-5 Oświęcim

Mecz o 3 miejsce

SP-5 Oświęcim 16:8 ZS-1 Oświęcim

Reprezentacja SP-5: Białek Bartosz, Karaś Piotr, Nowotarski Wiktor, Zając Maksym, Ziemiński Robert, Borycki Damian, Widuch Aleksander, Wanat Jakub, Augustyn Andrzej, Steń Bartłomiej, Szczerbowski Jakub.